TrendTop 2011          TrendTop 2012

PDF
Print
E-mail
Written by Administrator
Monday, 07 July 2008 20:01
There are no translations available.


Vážení hostia,
Aj napriek novým nariadeniam vlády a Úradu verejného zdravotníctva SR ostávame OTVORENÝ. Jedlo a nápoje vydávame formou balenia v termoobaloch. Preto ak máte záujem naďalej využívať naše služby, kontaktujte nás a my Vám zabalené jedlo pripravíme na konkrétny čas.

Ubytovacie služby poskytujeme aj naďalej bez obmedzení. Raňajky podávame na izbu.

Za pochopenie ďakujeme

-------------------------------------------------

Dear guests,
Despite the new regulations of the Government of SR, we remain OPEN. We serve food and drings in the form of pakaging.  Therefore, if you are interested in continuing to use our services, contact us, and we will prepare the packaged food or beverages for a specific time.

We continue to provide accommodation services without restrictions. Breakfast is served in the room.

Thank you for your understanding


-------------------------------------------------

IRIS reštaurácia boutique hotela Zlatý Dukát dostala ocenenie ako najlepšia reštaurácia v Košickom kraji za rok 2011 a 2012. Elegantná reštaurácia pomenovaná po bohyni dúhy pôsobí na všetky ľudské zmysly zážitkovou gastronómiou. Pri príprave jedál personál dbá na originalitu a zladenie chuti, vône a estetiky každého jedla. Nechajte sa zlákať vznešenou atmosférou a štýlovými jedlami, ktoré v sebe nesú posolstvo.

Salónik s kapacitou 14 osôb, možnosť prepojenia s reštauráciou, kde sa môžu konať Vaše recepcie, bankety s kapacitou do 100 osôb.

Last Updated ( Monday, 26 October 2020 09:39 )
  • iris_01_web.jpg
  • iris_02_web.jpg
  • iris_03_web.jpg
  • iris_04_web.jpg
  • salonik_web.jpg

Husacie hody